Tasarımlarıyla içinde bulunduğu zamana uyum sağlayan MD Tekstil, fonksiyonel ve estetik ürünler üretiyor. Firma, yaptığı ihracatlar ile çok sayıda teşekkür belgesi alarak sektördeki başarısını taçlandırıyor. Moda gösterilerini, yerli ve yabancı fuarları titizlikle takip ederek zamanın trendlerine uygun özgün koleksiyonlara imza atıyor. MD Tekstil, çevreye duyarlı, insan sağlığını önemseyen tekstil malzemeleriyle tasarımlarını gerçekleştiriyor. 

Tasarım departmanı alanında uzman ekiplerle çalışan MD Tekstil, çalıştığı müşterilerin en iyi üreticileri sıralamasında ilk 3' e girmeyi hedefliyor. Firma Assyt – CAD/ CAM sistemini kullanarak müşterileri için tasarladığı modelleri numuneye dönüştürüyor. Bu sayede istenilen düzeyde, daha başarılı ve eksiksiz ürünler ortaya çıkıyor. 

Global markalarla çalışan MD Tekstil, tasarımlarını da global moda anlayışıyla gerçekleştiriyor. Modaya yön veren başarılı markalar, çağa ayak uyduran uzman tasarım ekibi ile MD Tekstil'i tercih ediyor. Firma,  tasarımlarını oluştururken insana ve çevreye olan saygısını kaybetmeyerek müşterilerin ve tedarikçilerin de takdirini kazanıyor. 

t4
tasarım3
tasarım4
tasarım5